Müügitingimused

Ole hea ja püüa leida mõni minut aega tingimustega tutvumiseks.

Tellides Ballamuu e-poest, nõustud alljärgnevate müügitingimustega ning vastutad, et Sinu poolt esitatud kontaktandmed ja informatsioon on täpne ja õige.

Üldist

E-poe Ballamuu.com omanik on Ebros Services OÜ (registrikood 12320721, asukoht Kadaka pst 153, Tallinn 11625, Eesti, [email protected])

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Ballamuu e-poest kaupade ostmisel.

Teave kauba kohta on esitatud e-poes vahetult kauba juures. Hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad on esitatud eurodes. Hinnad ei sisalda käibemaksu ning hindadele ei lisandu käibemaks. Postikulu lisandub tellimusele vormistamisel ja on ostja kanda.

Ballamuu jätab omale õiguse igal ajal ja ette teatamata muuta infot, hindu, toodete kirjeldusi, kohaletoimetamise tingimusi ja muud Ballamuu veebisaidil ning õiguse täiustada või muuta müügitingimusi.

Tellimuse vormistamine, hinnad ja makseviisid

Kauba tellimiseks tuleb Sul lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saad tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

E-poes saab turvaliselt tellimuse eest tasuda:

1. Eesti pangalinkide (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay) kaudu, mida vahendab Maksekeskus AS.

2. Arvega (kirjuta meile [email protected])

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest e-poe arvelduskontole.

Kui sul pole juurdepääsu ühelegi eelkirjeldatud makselahendusele, kirjuta meile oma ostusoov [email protected] ning saadame sulle arve, mille saad tasuda omale sobiva meetodiga.

Me anname endast alati parima, et Sinu tellimust täita, aga kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kaubakättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Me saadame oma tooteid kõikjale üle maailma, kuid fikseeritud transporditasu on meil Eestisisesel saatmisel. Kasutame Omniva, Itella Smartpost ja DPD teenuseid.

Palun võta meiega ühendust [email protected], kui soovid transporti teistesse riikidesse. Koos proovime leida Sulle parima lahenduse.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures tellimuse vormistamisel.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Sinu määratud sihtpunkti 3-4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 21 kalendripäeva jooksul, kuid anname endast alati parima, et tooted võimalikult kiiresti teele panna.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Transpordiajad võivad olla pikemad pühade (näiteks jõulud), ostupühade (näiteks must reede, e-esmaspäev) või erakordselt halbade ilmaolude tõttu. Ballamuu ei vastuta vääramatute jõudude poolt tekitatud viivituste eest. Väga kiireloomuliste soovide korral kirjuta meile [email protected] ja proovime leida Sulle kõige kiirema lahenduse.

Tagastamine ja ümbervahetus

Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus tellitud kaup ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Tagastamisega seotud postikulud tasub ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (vale või defektiga toode). Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud kauba transpordil ning pärast kauba üleandmist ostjale. Kui kauba kasutamisel ilmneb defekt mõistliku aja jooksul, võta meiega ühendust [email protected] ja leiame lahenduse.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Tagastamisele kuuluv kaup peab olema hinnasiltidega ja puhas, sellel ei tohi olla kasutamise jälgi. Kui toode on pakendatud karpi, peab ka karp olema terve.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on e-poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või keelduda kauba ümbervahetamisest.

Me teeme omaltpoolt kõik, et täita iga tellimus nii hästi kui võimalik. Palume aga arvestada, et Ballamuu toodang on käsitöö, me taaskasutame kangaid ja kasutame ka niinimetatud vintage kangaid ning toodetel võib esineda väikeseid erinevusi tootepiltidelt nähtuvaga. See aga teebki meie tooted unikaalseteks. Soovime aga, et Ballamuu tooted ja ostukogemus teeksid kliendid õnnelikuks ning kui Sa ei ole millegagi rahul, anna meile teada [email protected] ja leiame koos lahenduse.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis kauba ostmisest taganemise avaldus  ning saata see aadressile [email protected] hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba ümbervahetamise korral saadame uue kauba esimesel võimalusel pärast seda, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva kauba kätte saanud.

Me ei saa alati garanteerida kauba ümbervahetamise võimalust täpselt sama tootega, sest toode võib olla juba läbi müüdud (teatud tooteid on müügil vaid väga limiteeritud kogus, näiteks vaid kaks ühesugust toodet). Anname Sulle sellest teada esimesel võimalusel ning loodame, et leiad asenduseks mõne muu sobiva toote.

Kui uue toote hind erineb ümbervahetatava toote hinnast, siis odavama toote puhul kanname vahe Sinu näidatud arveldusarvele tagasi 14 päeva jooksul. Kui uue toote hind on ümbervahetatava toote hinnast kallim, esitame Sulle arve ning saadame kauba välja pärast selle tasumist.

Ballamuu e-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind e-poes on ilmse eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Vastutus

Ballamuu e-pood vastutab Sinu ees ning Sina vastutad e-poe ees käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

E-pood ei vastuta tekitatud kahjude eest või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida e-pood ei saanud mõjutada ning mille saabumist e-pood ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

E-pood ei vastuta kauba kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast kauba üleandmist vedajale.

E-pood vastutab Sinu ees toote müügihinna ulatuses. E-pood ei võta vastutust puudusega kauba poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

Privaatsus, otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid ei avaldata kolmandatele isikutele. Käesolevas lepingus sätestatu ja Ballamuu toodete turustamisel tekkivad õigussuhted lähtuvad Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Ballamuu privaatsuspoliitika ja info küpsiste kohta leiad siit: https://ballamuu.com/privaatsuspoliitika

Nõustudes müügitingimustega, nõustute ka Ballamuu privaatsuspoliitikaga.

Ebros Services OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Ebros Services OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. 

Hulgimüük

Kõiksugused koostööpakkumised on alati teretulnud ja teevad meele rõõmsaks. Palun võta meiega ühendust [email protected]

Kontakt ja klienditeenindus

Kõige lihtsam viis meiega ühendust võtta on e-maili teel. Palun kirjuta meile [email protected]. Samuti püüame alati olemas olla ja kiirelt vastata meie ühismeedia platvormidel:

Facebook.com/ballaballamuu

Instagram.com/Ballamuu

Proovime vastata nii kiiresti kui võimalik, kuid kõige aktiivsem klienditeeninduse aeg on 09:00- 17:00 (CET+2).