Blogi

Kuhu viia kasutatud riided Tallinnas?

Su ees seisab hunnik kasutatud riideid ja koridoris on veel mitu kotitäit kokku pakitud rõivaid ootamas. Oled loomas kapselgarderoobi või võtsid ette põhjaliku Marie Kondo korrastuskunstist inspireeritud koristusfestivali ja nüüd mõtiskledki mida teha kõigi nende kasutatud riietega. Kuhu küll anda oma kasutatud riided Tallinnas?

Loe edasi

Kuhu viia kasutatud riided? 15 erinevat võimalust

Väga tore, esimene samm on astutud ja sa otsid võimalusi, kuhu viia kasutatud riided. Variante on palju ja erinevaid. Panime nimekirja kokku, et leiaksid endale kõige mugavama variandi. Miks mugavus nii oluline on? Me igatahes usume, et inimene käitub keskkonnahoidlikult, kui see talle ka väga mugavaks on tehtud. Siit leiadki ideid, kuhu anda oma kasutatud riided.

Loe edasi

Ballamuu toetab aitajaid

Toetame aitajaid ehk lugu sellest, kuidas mõtlesime kastist välja.

“Toetame aitajaid” tänuväärsest projektist ja selle kiirest kasvust on ilmselt paljud juba kuulnud. Ka Ballamuu haaras võimalusest, et oma panus anda ja niiviisi meie meditsiinipersonalile aitäh öelda.

Loe edasi

Kanna hoolt ja me teenime Sind pikalt

Ehk postitus sellest kuidas Ballamuu aksessuaaride eest hoolt kanda.

Sest me kõik ju soovime, et meie lemmikesemed kestaksid igavesti ning oleksid jätkuvalt justkui uued. Jagame teile mõned lihtsad nipid, kuidas oma Ballamuu kraesid ja kikilipse parimas seisukorras hoida.

Loe edasi

Kuidas sünnib Ballamuu aksessuaar?

Me näeme päris palju vaeva selleks, et uus aksessuaar Ballamuu veebipoodi jõuaks. Vaeva nägemine ei tähenda aga, et me seda ei naudiks! Kirjutame sellest veidi lähemalt, sest väärtustava taaskasutuse põhimõttel toimiv loomeprotsess erineb täielikult tavapärasest ostan-sobivas-suuruses-kangast-ja-õmblen-toote-valmis.

Loe edasi