Blogi

Ballamuu toetab aitajaid

Toetame aitajaid ehk lugu sellest, kuidas mõtlesime kastist välja.

“Toetame aitajaid” tänuväärsest projektist ja selle kiirest kasvust on ilmselt paljud juba kuulnud. Ka Ballamuu haaras võimalusest, et oma panus anda ja niiviisi meie meditsiinipersonalile aitäh öelda.

Loe edasi

Kanna hoolt ja me teenime Sind pikalt

Ehk postitus sellest kuidas Ballamuu aksessuaaride eest hoolt kanda.

Sest me kõik ju soovime, et meie lemmikesemed kestaksid igavesti ning oleksid jätkuvalt justkui uued. Jagame teile mõned lihtsad nipid, kuidas oma Ballamuu kraesid ja kikilipse parimas seisukorras hoida.

Loe edasi

Kuidas sünnib Ballamuu aksessuaar?

Me näeme päris palju vaeva selleks, et uus aksessuaar Ballamuu veebipoodi jõuaks. Vaeva nägemine ei tähenda aga, et me seda ei naudiks! Kirjutame sellest veidi lähemalt, sest väärtustava taaskasutuse põhimõttel toimiv loomeprotsess erineb täielikult tavapärasest ostan-sobivas-suuruses-kangast-ja-õmblen-toote-valmis.

Loe edasi

Riiete hooldusmärgid – kellele ja milleks?

Oled Sa kunagi mõelnud, kas keskkonnale või kliimale viitavate riidehooldusmärkide järgimine reaalselt ka midagi muudab või tegemist on vaid müügiargumendiga?

Pese vähem, kanna rohkem! Ära liigselt pese! Mõtle kliimale, kasuta madalamat pesutemperatuuri.

Riiete tootmisprotsess on väga energia- ja ressursimahukas ning on seetõttu ka suure keskkonnamõjuga, kuid vähem teatakse seda, et elutsükli analüüsi uuringute põhjal hinnatakse riiete kasutusperioodi hoopis kõige energiamahukamaks. Nii et see, kuidas sa oma riideesemeid pesed, on ikka päris suure mõjuga.

Loe edasi

Meie missioon

Me väärtustame aeglast moodi. Meie visiooniks on disainida ja luua kvaliteetseid aksessuaare päästetud kangast. Me loome pisikesi kollektsioone ning ka täiesti ainukordseid tooteid lastele. Või õigem oleks öelda väikestele kõrgeausustele, kuna Ballamuu aksessuaarid lisavad kuninglikku ilmet meie pisikestele inimestele. Samal ajal on aga kõik meie tooted jätkusuutlikud ja eetiliselt toodetud, au ja uhkusega valmistatud taaskasutatud kangastest.

Loe edasi